درباره ما

تیک تریپ

تیک تریپ سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل با محیطی کاربر پسند و مدرن و در عین حال ساده در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات از قبیل خرید بلیط پروازهای داخلی ، رزرو و خرید پروازهای خارجی ( بلیط سیستمی و بلیط چارتر ) ، رزرو هتل در اکثر نقاط جهان و استرداد آنلاین پروازهای داخلی پا به عرصه ارائه خدمات آنلاین گردشگری با بهره گیری از یک دهه پشتوانه موفق شرکت کیانا سیر ابریشم گذاشته است.

با سامانه جستجوی بلیط هواپیما تیک تریپ اعم از بلیط سیستمی و بلیط چارتر در انواع کلاسهای پروازی فرست کلاس ، بیزینس کلاس و اکونومی کلاس دیگر نیاز به رفتن به آژانس های مسافرتی نیست که روند و برنامه ریزی مسافرت شما را با اتفاقات روزمره و پر استرس و وقت گیر و البته هزینه بر و خسته کننده رقم بزنند. تنها با دسترسی به اینترنت می توانید برنامه ریزی سفرتان را مطمئن و با امکان انتخاب و مقایسه، بررسی مسیرهای پروازی و یا حتی تغییر در برنامه سفر و لغو آن در کمترین زمان انجام دهید. با طی کردن مراحل خرید بلیط هواپیما یا رزرو هتل بصورت اینترنتی علاوه برسرعت بخشیدن و کاهش هزینه های جانبی از رفت و آمد های غیر ضروری ، اتلاف وقت ، ایجاد ترافیک و آلودگی هوا هم جلوگیری کرده اید.

در هنگام خرید بلیط هواپیما یا رزرو هتل در صورت نیاز به راهنمایی، می توانید به صفحه راهنمای خرید مراجعه و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید. تیم پشتیبانی تیک تریپ 24 ساعت در صورت بروز هرگونه اختلال و مشکل ایجاد شده در مراحل خرید در کنار شما خواهد بود. در صورت لغو پرواز و کنسلی آن میتوانید بصورت آنلاین بلیط پرواز های سیستمی خود را استرداد نمایید و البته استرداد بلیط های چارتر نیز طبق قوانین چارتر کننده در صورت امکان انجام خواهد شد.

ما براین باوریم که سفری در کمال آرامش و اطمینان را برای مسافران ایجاد و تا پایان سفر پشتیبان و همراه شما باشیم. با ما همسفر لحظات خوش زندگی باشید.

برچسب ها {{item}}